استخدام بازاریاب اینترنتی (کمیسیون بالا+حقوق ثابت)

استخدام کارشناس بازاریابی اینترنتی در ریسپانسیو
استخدام کارشناس بازاریابی اینترنتی در ریسپانسیو

ما در ریسپانسیو به دنبال استخدام بازاریاب اینترنتی (استخدام کارشناس بازاریابی آنلاین) هستیم. برای همکاری با ما نیاز نیست که شما یک متخصص با چند سال سابقه کار باشید. ما به دنبال جذب افراد باانگیزه و با پشتکار هستیم و در راه رسیدن به موفقیت کاملا شما رو همیاری میکنیم. خب بزارید یکم بیشتر راجب ریسپانسیو توضیح بدیم.
ببینید ریسپانسیو یه پلتفرم نوپا و تازه نفسه که در زمینه طراحی انواع سایت و فروشگاه اینترنتی فعالیت میکنه و خدمات خودش رو همگام با به روزترین ترند های طراحی سایت در 2021 ارائه میده. ریسپانسیو یک شرکت نیست، ریسپانسیو متشکل از یه گروهه جوانه که تمامی اعضای اون به صورت دورکاری مشغول به فعالیت هستند.

استخدام بازاریاب اینترنتی به صورت دورکاری در ریسپانسیو
استخدام بازاریاب اینترنتی به صورت دورکاری در ریسپانسیو

 

ویژگی های لازم برای استخدام بازاریاب اینترنتی چیه؟

 • با مفاهیم اولیه بازاریابی (به ویژه کامنت مارکتینگ و دایرکت مارکتینگ) آشنایی داشته باشید.
 • با بازاریابی در شبکه های اجتماعی آشنایی داشته باشید.
 • روابط عمومی بالا جهت برقراری ارتباط مناسب و هدفمند با هر نوع مشتری داشته باشید.
 • عاشق دنیای بازاریابی و فروش باشید.
 • در کار خودتون جدی باشید و با اولین جواب رد شنیدن کنار نرید.
 • ذهن باز و چالش طلبی داشته باشید.
 • با انگیزه و صبور ، مسئولیت پذیر و وقت شناس باشید.
 • در کارتون خلاقیت داشته باشید.
ویژگی های لازم برای استخدام شدن به عنوان بازاریاب اینترنتی در ریسپانسیو
ویژگی های لازم برای استخدام شدن به عنوان بازاریاب اینترنتی در ریسپانسیو

 

شرح وظایف در آگهی استخدام کارشناس بازاریابی آنلاین چیه؟

شما افراد و کسب و کارهایی که به وبسایت نیاز دارند رو در اینترنت (یا هر جای دیگه!) پیدا میکنید و باهاشون ارتباط اولیه برقرار میکنید.

به عنوان مثال : شما فقط با معرفی یک مشتری و صرف زمانی کوتاه (مثلا 30 دقیقه) برای پیدا کردن چند مخاطب، ارسال پیام و در نهایت متصل کردنشون به ما بین 210 هزارتومان تا 2 میلیون تومان درآمد کسب میکنید. (این رقم بستگی به این داره که مشتری کدوم طرح رو برای امضای قرارداد، انتخاب کنه.)
در حال حاضر محبوب ترین پکیج موجود در سایت، طرح مروارید هستش و کمیسیون هر بار معرفی مشتری برای این طرح، 1.2 میلیون تومانه.

کار شما به هیچ عنوان نیازی به داشتن اطلاعات فنی در زمینه طراحی سایت نداره و قانع کردن مشتریان با ارائه توضیحات فنی جز مسئولیت های شما نیست! کار شما پیدا کردن افراد و کسب و کارهای علاقه مند به داشتن سایته.

شرح وظایف شما در آگهی استخدام بازاریاب اینترنتی به صورت کامل و قدم به قدم توضیح داده شده و پس از آشنایی با پلن های طراحی سایت و ارزش های پیشنهادی ما، میتونید فعالیت خودتون رو شروع کنید.
شرح وظایف شما در آگهی استخدام بازاریاب اینترنتی به صورت کامل و قدم به قدم توضیح داده شده و پس از آشنایی با پلن های طراحی سایت و ارزش های پیشنهادی ما، میتونید فعالیت خودتون رو شروع کنید.

 

استخدام بازاریاب طراحی سایت

پیش از اینکه شما به عنوان بازاریاب طراحی سایت شروع به کار کنید؛ ابتدا لازمه تا با مفهوم ارتباط اولیه بیشتر آشنا بشید.

حالا این ارتباط اولیه یعنی چی؟

به طور مثال، شما یک شرکت بدون سایت رو در اینستاگرام پیدا کردید. حالا شما باید یه پیام اولیه (چه صوتی یا متنی) آماده کنید. این پیام باید جوری آماده شده باشه که مخاطب رو به استفاده از خدمات طراحی سایت کنجکاو کنه. و وقتی این اتفاق افتاد و اون مخاطب شروع به پرسیدن سوالات اصلی در زمینه وبسایت کرد، شما اون رو به سمت مشاور فنی هدایت میکنید.

به طور کلی تمامی مشاوره های فنی لازم برای قانع کردن مخاطبان جهت سفارش پروژه، توسط تیم ریسپانسیو انجام میشه. و زمانی که قرارداد با مشتری بسته شد و قسط اول پرداخت شد، شما کمیسیون خودتون رو به صورت کامل و بدون تاخیر دریافت میکنید. (شیوه پرداخت مشتریان در قراردادهای طراحی سایت به صورت 2 قسطه یا 3 قسطه هستش.)

لزوم تسلط به برقراری صحیح ارتباط اولیه پس از استخدام کارشناس بازاریابی اینترنتی (استخدام بازاریاب طراحی سایت) در ریسپانسیو.
لزوم تسلط به برقراری صحیح ارتباط اولیه پس از استخدام کارشناس بازاریابی اینترنتی (استخدام بازاریاب طراحی سایت) در ریسپانسیو.

 

مشتری های طراحی سایت چه کسانی هستن؟

 • پزشکان، متخصصان زیبایی، دندان پزشکان، مشاوران تغذیه
 • موسسه های حقوقی، وکلا
 • نویسندگان و بلاگرها
 • فروشگاه های اینستاگرامی
 • تمامی کارخانه ها، تولیدی ها، گروه های صنعتی، شرکت ها و برند ها
 • موسسه های آموزشی، آکادمی ها، مدرسین، مشاوران آموزشی
 • باشگاه های ورزشی، مربیان ورزشی و مجموعه های تفریحی
 • سالن های زیبایی، آرایشگاه ها، مراکز اسپا و ماساژ درمانی
 • آتلیه های عکاسی، عکاسان، گرافیست ها، هنرمندان، نمایشگاه ها
 • گروه های دکوراسیون داخلی، طراحی داخلی، معماری و مهندسی
 • مربیان انگیزشی، مشاوران خانواده، کوچ های کسب و کار
 • سوپرمارکت ها، فروشندگان لوازم خانگی، نمایندگی ها
 • استارتاپ ها و توسعه دهندگان اپلیکیشن و بازی تلفن همراه
 • و به طور کلی تمامی متخصصان و کسب و کار ها …
مشتریان طراحی سایت چه کسانی هستند؟ در آگهی استخدام بازاریاب اینترنتی به شما توضیح کاملی درباره مشتریان دادیم
مشتریان طراحی سایت چه کسانی هستند؟ در آگهی استخدام بازاریاب اینترنتی به شما توضیح کاملی درباره مشتریان دادیم.

 

شیوه محاسبه حقوق و کمیسیون بازاریاب اینترنتی استخدام شده در ریسپانسیو

به طور کلی ما 6 تا طرح در صفحه پکیج ها داریم. که کمیسیون 15 درصدی برای هر کدوم از اونها به شکل زیر محاسبه میشه.

 • کمیسیون حاصل از بسته شدن قرارداد طرح سبز = 210 هزار تومان
 • کمیسیون حاصل از بسته شدن قرارداد طرح طاووس = 510 هزار تومان
 • کمیسیون حاصل از بسته شدن قرارداد طرح رنگارنگ = 900 هزار تومان
 • کمیسیون حاصل از بسته شدن قرارداد طرح مروارید = 1.2 میلیون تومان
 • کمیسیون حاصل از بسته شدن قرارداد طرح الماس = 1.2 میلیون تومان
 • کمیسیون حاصل از بسته شدن قرارداد طرح پروانه = 2.250 میلیون تومان

محاسبه حقوق ثابت کارشناس بازاریابی در ریسپانسیو:

2 طرح اول (سبز و طاووس) به دلیل داشتن تخفیف خیلی بالا، شانس فروش زیادی دارن و شما با معرفی مشتری برای این دو طرح صرفا کمیسیون فروش رو دریافت میکنید.

در صورتی که شما بتونید در هر ماه حداقل 5 مشتری برای طرح های رنگارنگ، الماس، مروارید، پروانه معرفی کنید از ماه دوم همکاری حقوق ثابت 6 میلیونی هم علاوه بر کمیسیون ها، به شما تعلق میگیره.

توجه: این حقوق مشروط به اینه که در اون ماه تونسته باشید، حداقل 5 مشتری رو برای طرح های مشخص شده (رنگارنگ، الماس، مروارید، پروانه) معرفی کنید.

استخدام بازاریاب اینترنتی (دورکاری) همراه با حقوق ثابت 6 میلیونی و کمیسیون بالا
استخدام بازاریاب اینترنتی (دورکاری) همراه با حقوق ثابت 6 میلیونی و کمیسیون بالا

 

پتانسیل کسب درآمد فرصت شغلی استخدام کارشناس بازاریابی اینترنتی در ریسپانسیو چقدره؟

درآمد ماهیانه شما میتونه از 4 تا 30 میلیون تومان در ماه باشه و مشخص شدن این مبلغ کاملا به پشتکار و توانایی شما در زمینه شناسایی و جذب مشتریان بستگی داره. (تعداد مشتری معرفی شده در ماه هیچگونه محدودیتی نداره.)

 

استخدام بازاریاب اینترنتی در ریسپانسیو چجوری انجام میشه؟

اگه از طریق گوگل با این فرصت شغلی آشنا شدید، لازمه تا وارد صفحه همکاری با ما بشید و فرم همکاری رو پر کنید. ما در اسرع وقت با شما تماس میگیریم و اطلاعات کامل رو در اختیارتون قرار میدیم.

در صورتی هم که از طریق سایت جابینجا و آگهی استخدام کارشناس بازاریابی آنلاین با این فرصت شغلی آشنا شدید، کافیه اطلاعات این برگه رو به صورت کامل مطالعه کنید و توضیحات بیشتر رو از طریق واتساپ دریافت کنید.

 

اما برتری های ریسپانسیو در طراحی سایت نسبت به سایر رقباش چیه؟

برای اینکه بتونید به خوبی ارتباط اولیه رو با مشتری هدفتون برقرار کنید، لازمه تا با برتری های رقابتی ریسپانسیو، نسبت به سایر رقباش آشنا بشید.

1- تضمین رضایت مشتری

یکی از مزیت های رقابتی اصلی ریسپانسیو نسبت به سایر رقبا، تضمین کیفیت و رضایت مشتریه. طراحی فنی و گرافیکی تمامی سایت با دقت بسیار بالا و طبق زمان بندی مشخص شده در قرارداد اجرا میشه و در صورت عدم رعایت این موارد، وجه پرداختی به سفارش دهنده، بازگردانده میشه.

تضمین رضایت مشتری یکی از مهمترین اصول ریسپانسیو هستش و این موضوع در آگهی استخدام بازاریاب اینترنتی برای کارجویان به صورت کامل مشخص شده
تضمین رضایت مشتری یکی از مهمترین اصول ریسپانسیو هستش و این موضوع در آگهی استخدام بازاریاب اینترنتی برای کارجویان به صورت کامل مشخص شده

 

2- یک تا دو سال پشتیبانی فنی رایگان

ما به تمامی مشتریانمون، بسته به طرحی که انتخاب میکنند، خدمات پشتیبانی فنی رایگان رو ارائه میدیم. به این صورت که اگه در طول این هر مشکل فنی ای برای سایت به وجود بیاد، ما اون مشکل رو در کمترین زمان و بدون دریافت هیچ گونه هزینه برطرف میکنیم.

استخدام بازار‌یاب دورکاری

موقعیت شغلی استخدام بازاریاب دورکاری در ریسپانسیو کاملا به صورت کار در منزل هست و هیچ اجباری برای برگزاری جلسات حضوری با مشتری نخواهید داشت.

3- یکسال مشاوره سئو رایگان

یکی از مهمترین دغدغه های مدیران وبسایت، رتبه گرفتن روی کلمات کلیدی کسب و کارشون در گوگل و در نهایت جذب مشتری بیشتره. اکثر متخصصان و فعالان حوزه سئو، کسب درآمد بالایی از طریق مشاوره ساعتی دارند و معمولا با توجه به سابقشون از ساعتی 300 تا 900 هزارتومن برای ارائه مشاوره سئو دریافتی دارند.

اما ریسپانسیو به تمامی مشتریانش به مشاوره سئو رو به صورت کاملا رایگان ارائه میده و تلاش میکنه تا بهترین توصیه ها رو در اختیار مشتریانش قرار بده.

در آگهی استخدام کارشناس بازاریابی آنلاین متوجه میشید که ما خدمات ارزشمند مشاوره سئو رو به صورت رایگان به مشتریانمون ارائه میدیم.
در آگهی استخدام کارشناس بازاریابی آنلاین متوجه میشید که ما خدمات ارزشمند مشاوره سئو رو به صورت رایگان به مشتریانمون ارائه میدیم.

 

اطلاعاتی کامل از مزایای ریسپانسیو در آگهی استخدام کارشناس بازاریابی آنلاین

4- یکسال مشاوره محتوایی رایگان

تولید محتوا جذاب رابطه مستقیمی با جذب مخاطب و تبدیل کردنش به مشتری داره. برای نتیجه گرفتن تو این زمینه باید مسیر موفقیت رو دونست. با ابزارهای تولید محتوا آشنا شد و در نهایت با تولید محتوا بهینه، بیشترین کسب درآمد رو از طریق سایت تجربه کرد. ما به تمامی مشتریان ریسپانسیو، از 0 تا 100 بحث تولید محتوا بهینه رو به صورت رایگان آموزش میدم.

5- ساخت قالب اختصاصی برای هر سایت

بر خلاف 90 درصد طراحان سایت که یه قالب آماده رو نصب میکنن و سایت مورد نظرشون رو میارن بالا؛ (و در اصل نصاب سایت هستن نه طراح!). ما تک تک قالب هامون رو خودمون میسازیم و این موضوع باعث شده تا از نظر جذابیت گرافیکی چند سر و گردن بالاتر از سایر رقیب هامون باشیم.

ریسپانسیو برای مشتریان قالب اختصاصی طراحی میکنه و شما با این موضوع در آگهی استخدام بازاریاب آنلاین یا اینترنتی (دورکاری) به صورت کامل آشنا میشید.
ریسپانسیو برای مشتریان قالب اختصاصی طراحی میکنه و شما با این موضوع در آگهی استخدام بازاریاب آنلاین یا اینترنتی (دورکاری) به صورت کامل آشنا میشید.

 

استخدام بازاریاب طراحی سایت در تهران و سراسر ایران

لازمه بدونید که هیچ محدودیت جغرافیایی ای برای شروع فعالیت شما به عنوان کارشناس بازاریابی آنلاین در ریسپانسیو، وجود نداره. و شما در هر نقطه ای که از ایران باشید، میتونید با ما همکاری کنید.

6- طراحی 100 درصد واکنشگرا

ما در واقع برای هر مشتری چند نسخه از سایت رو طراحی میکنیم.

 • نسخه کامپیوتر
 • نسخه لپتاپ
 • نسخه مک بوک
 • نسخه تبلت پرو
 • نسخه تبلت معمولی
 • نسخه موبایل با اسکرین بزرگ
 • نسخه موبایل با اسکرین کوچک

پش از استخدام به عنوان بازاریاب طراحی سایت لازمه تا با مفاهیم ابتدایی طراحی سایت کمی آشنا بشید.
طراحی ریسپانسیو یعنی : تمامی نسخه های ذکر شده در بالا به صورت لایه ای روی هم قرار میگیرن و باعث میشن تا کاربر، با هر دستگاهی که وارد سایت شه، بتونه به بهترین شکل از محتوای سایت بازدید کنه و خرید خودش رو بدون هیچ دردسری نهایی کنه.

پیش از استخدام به عنوان بازاریاب اینترنتی، لازمه بدونید تا یکی از مزایای ما ساخت قالب اختصاصی با طراحی 100 درصد واکنشگرا هستش.
پیش از استخدام به عنوان بازاریاب اینترنتی، لازمه بدونید تا یکی از مزایای ما ساخت قالب اختصاصی با طراحی 100 درصد واکنشگرا هستش.

 

7- سیستم امنیتی پیشرفته

یکی دیگه از مزایای ساخت قالب اختصاصی، امنیت بسیار بالا به دلیل استفاده نکردن از قالب های نال شده هست. در کنار این موضوع ما از پلاگین های امنیتی بسیار قدرمند استفاده کنیم و امکان ورود به سایت با هک شدن یوزر و پسورد رو به صفر میرسونیم.

کار بازاریابی در منزل بدون نیاز به تخصص

این پوزیشن شغلی میتونه به صورت کار بازاریابی در منزل و بدون نیاز به هیچ تخصصی باشه و شما رو به درآمد بالا برسونه.
اما لازمه رسیدن به این درآمد، مطالعه و تمرین روزانه شما تا رسیدن به آشنایی کافی با هنر جذب مشتریه. برای موفقیت در این کار به شما پیشنهاد میدیم تا در ابتدا بسیار صبور باشید. و روز به روز دانش خودتون در زمینه مارکتینگ رو ارتقا بدید.

8- سرعت لود بسیار بالا

وقتی کار طراحی سایت تموم میشه، حالا باید سراغ بهینه سازی اصولی کدهای css، html و java script سایت بریم. اینجا دقیقا نقطه ایه که یه متخصص رو از تازه کار جدا میکنه. و این موضوع دلیل اصلی مرگ اکثر وبسایت های تازه وارده. یکی از مهم ترین فاکتورهای سئو گوگل بحث تجربه کاربری. ما در ریسپانسیو ضمن اینکه تمامی قالب ها رو خودمون میسازیم، این توانایی رو داریم تا به بهترین شکل قالب هامون رو بهینه سازی کنیم و به بالاترین سرعت لود ممکن با توجه به پتانسیل هاستی که در اختیار داریم، برسیم. اگه کار بازاریابی طراحی سایت در منزل رو میخواهید شروع کنید، لازمه تا با مزیت های رقابتی ای که داریم آشنا بشید.

9- طراحی بر اساس اصول سئو

غیر از مورد 8 و 6، طراحی بر اساس اصول سئو شامل موارد زیر هم میشه.

 • بهینه سازی UI/UX برای افزایش زمان ماندگاری کاربر در سایت.
 • کاهش حجم و فشرده سازی برگه ها برای دریافت نمره سئو چکاپ بالاتر
 • و …

جویای کار بازاریابی هستم. از کجا شروع کنم؟

اول از همه مقاله زیر رو مطالعه کن.

بعد از مطالعه کامل مقاله بالا، شروع به تحقیق در مورد نیازهای مشتریان طراحی سایت بکن و بعد از آماده شدن این تحقیق. فایل pdf اش رو برای ما بفرست تا مراحل بعدی رو به شما آموزش بدیم.

ریسپانسیو برتری های دیگه ای هم داره؟

 • قیمت های استثنایی با توجه به طراحی قالب اختصاصی
 • استفاده از به روز ترین تکنولوژی
 • گرافیک کاربرپسند و جذاب

آگهی استخدام بازاریاب طراحی سایت رو خوندم.
چجوری اطلاعات بیشتری درباره ریسپانسیو پیدا کنم؟

برای دسترسی راحت تر شما به اطلاعات مورد نیازتون میتونید از لینک های زیر استفاده کنید.

 • درباره ما (توضیح درباره روند قدم به قدم انجام پروژه)
 • پکیج ها (مشاهده انواع طرح ها به همراه ویژگی های اونا)
 • سوالات متداول (پاسخ به سوالات پرتکرار مشتریان طراحی سایت)
 • نمونه کارها (گلچینی از نمونه کارهای طراحی سایت در ریسپانسیو)
 • طراحی سایت (راهنمای جامع و قدم به قدم پیش از سفارش)
استخدام بازاریاب اینترنتی برای جذب پروژه های طراحی سایت در ریسپانسیو
استخدام بازاریاب اینترنتی برای جذب پروژه های طراحی سایت در ریسپانسیو

دانلود نسخه pdf آگهی استخدام کارشناس بازاریابی آنلاین در ریسپانسیو
(دانلود)

 

بی صبرانه منتظریم تا عضوی از تیم ریسپانسیو بشی!
هر سوالی داری همین الان از طریق واتساپ از ما بپرس!

همین حالا رزومه خودتون رو برای آگهی استخدام کارشناس بازاریابی اینترنتی ارسال کنید.

 

(استخدام کارشناس بازاریابی آنلاین، استخدام بازاریاب اینترنتی ایران، استخدام بازاریابی اینترنتی تهران، استخدام کارشناس بازاریابی، استخدام کارشناس مارکتینگ، استخدام کارشناس بازاریابی دورکاری، استخدام کارشناس بازاریابی آنلاین به صورت دورکاری، استخدام کارشناس بازاریابی اینترنتی به صورت پاره وقت، استخدام در ریسپانسیو، کسب درآمد بالا، استخدام بازاریاب با حقوق ثابت بالا، استخدام بازایاب با کمیسیون بالا، استخدام بازاریاب طراحی سایت، استخدام بازاریاب وبسایت، استخدام بازاریاب اینترنتی (دورکاری)، استخدام بازاریاب آنلاین غیر حضوری، کار بازاریابی اینترنتی در منزل)
5/5 - (4 امتیاز)

این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on email
Share on twitter
Share on facebook

شاید علاقه مند باشید

کسب درآمد با گوشی

1400 ©  تمامی حقوق برای وب سایت ریسپانسیو محفوظ است.

سوالی دارید؟ از ما بپرسید !
گفت و گو را شروع کنید.
برای شروع چت در واتساپ روی اکانت زیر کلیک کنید.
ما معمولا کمتر از 15 دقیقه پاسخ می دهیم.