ریسپانسیو

طراحی سایت شخصی + مشاوره راه اندازی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی

امروزه امکان فراهم سازی یک زندگی شغلی موفق بیش از هر زمان دیگری سخت شده است. شما مدت ها تلاش کرده اید و در مهارت خاصی به تخصص رسیده اید؛ اما روز به روز موقعیت های شغلی کمتر میشود. از طرفی دیگر طبق آخرین آمار، بیش از 77 درصد افرادی که مشغول به کار هستند نیز به دنبال شغلی بهتر هستند. اما راه حل چیست؟
اگر میخواهید فرصت های شغلی خوب را شکار کنید باید در این بازار رقابتی متفاوت دیده شوید. طراحی سایت شخصی فقط برای نمایش حرفه ای تر رزومه و نمونه کارها به مخاطبان نیست. سایت شخصی این بستر را فراهم میسازد تا به سادگی محصولات یا دوره های خود را به علاقه مندان معرفی کرده و بفروشید. همچنین اهداف پرسونال برندینگ شما را محقق ساخته و کمک میکند تا موقعیت های شغلی موجود در داخل و خارج از ایران را بسیار راحت تر از رقیبانتان بدست آورید.

مخاطب این مقاله کیست؟ تمامی مهندسین، دانشجویانی که قصد اپلای دارند، طراحان داخلی، تور لیدر ها، بلاگرها، مدرسین، وکلا، پزشکان، روانشناس ها، مشاوران تحصیلی، اینفلوئنسر ها، کوچ ها، مدیران، فریلنسرها، هنرمندان، کارگردان ها، نویسنده ها، عکاس ها و … مخاطب این مقاله هستند.

مشاوره طراحی سایت با احسان نجمی
مشاوره طراحی سایت شخصی با احسان نجمی

طراحی سایت شخصی یعنی …

طراحی سایت شخصی یعنی ساخت سایتی که چهره ما را به همان شکلی که میخواهیم به کارفرمایان و مخاطبانمان در سراسر جهان نشان دهد. محتویات اصلی یک سایت شخصی شامل نمایش خصوصیات فردی، سوابق کاری، معرفی پروژه های موفق، تصاویر و ویدیو نمونه کارها و نظرات کارفرمایان است. همچنین نمایش برند هایی که سابقه همکاری با آنها را داشته ایم و در دسترس قرار دادن تمامی راه های ارتباطی  از جمله فرم تماس با من حرفه ای نیز از سایر بخش های یک سایت شخصی است.

طراحی وب سایت شخصی
طراحی وب سایت شخصی

توجه: اگه فعالیت حرفه ای شما به عنوان یک متخصص در بین موارد زیر هستش، مقاله های کاملا اختصاصی شده زیر رو به شما پیشنهاد میدیم.


اهداف ساخت یک وبسایت شخصی چیه؟

  • پرسونال برندینگ.
  • افزایش مشتریان.
  • قابل جست و جو شدن اسم ما در گوگل.
  • به دست آوردن برتری رقابتی در بین هم تخصصان.
  • معرفی بهتر تمامی خدمات، دوره ها، کتاب ها و سایر محصولات.
  • ساخت یک رزومه آنلاین و معتبر که تمامی کارفرماها به راحتی به آن دسترسی پیدا میکنند.
  • ایجاد بازار هدف اختصاصی و جذب مخاطب با تولید محتوا سئو شده.

طراحی سایت شخصی ضمن اعتباری که برای شما میسازد؛ کمک میکند تا از صف شدید حاضر در بازار رقابتی کسب و کارتان فاصله گرفته و با رعایت اصول برندینگ، کارفرمایان را بیش از هر زمان دیگری برای همکاری با خود وسوسه کنید. و در نهایت آینده شغلی و روابط کاری بهتری را برای خود بسازید.

اهداف طراحی سایت شخصی
اهداف طراحی سایت شخصی

 

مزایای طراحی سایت شخصی چیست؟

1- شما تبدیل به فردی قابل جست و جو می شوید

امروزه کارفرمایان آینده‌نگر و استارتاپ های تخصصی در سراسر جهان؛ برای تحقیق درباره استخدام یک نیرو درجه یک صرفا به مشاهده فایل متنی رزومه بسنده نکرده و نام شما را در گوگل جست و جو می کنند. چرا که می خواهند درک بهتری از مهارت ها، اعتبار، نمونه کارها و دیدگاه کارفرمایان سابق نسبت به شما داشته باشند.

وقتی که شما فقط در شبکه های اجتماعی حضور داشته باشید، شانس دیده شدن شما در گوگل نزدیک به صفر است. اگر در سایت های خاصی نیز پروفایل داشته باشید؛ نهایتا اطلاعاتی مانند رزومه متنی خود در اختیار کارفرمایان یا مخاطبان خود قرار داده اید.

طراحی سایت شخصی شما را بالاترین سطح جست و جو قرار میدهد. کارفرمایان با جست و جو نامتان مستقیما به سمت سایت شما هدایت شده و تمامی اطلاعاتی که در مورد شما می خواهند بدانند را؛ همانگونه که خود برنامه ریزی کرده اید مشاهده خواهند کرد !

فرصت دیده شدن در اینترنت با طراحی سایت شخصی
فرصت دیده شدن در اینترنت با طراحی سایت شخصی

 

2- به شغل ها اجازه میدهید تا شما را پیدا کنند !

بسیاری از کارفرمایان به صورت مستقیم برای جذب نیرو مورد نظر خود در لینکدین و گوگل جست و جو کرده تا بهترین کاندید های مورد نظر را برای انجام مصاحبه انتخاب کنند. طراحی سایت شخصی به مانند این است که رزومه خود را به همه جا ارسال کرده اید. اگر به درستی روی وبسایت خود کار کنید و به تولید محتوا کاربردی بپردازید؛ اصلا جای تعجب نخواهد داشت که هر هفته با چند پیشنهاد کاری مختلف از سوی کارفرماها مواجه شوید.


مقاله پیشنهادی : مشاوره طراحی وبسایت

کاملترین راهنمای قدم به قدم برای راه اندازی سایت شخصی به همراه مشاوره اختصاصی تلفنی به صورت کاملا رایگان. (ویژه تمامی متخصصین)


 

3- صرفه جویی در هزینه ها

شاید بارها تصمیم گرفته باشید تا دیگر برای خودتان کنید و با تاسیس یک پیج در اینستاگرام یا افتتاح یک کانال تلگرامی استارت زده اید. و درگیر مشکلاتی مثل جمع آوری مشتری و هزینه بالا برای تبلیغاتی که در اکثر مواقع بازده خوبی نیز ندارند شده اید. طراحی سایت شخصی میتواند یه راهکار بلند مدت برای تثبیت کسب و کار جدیدتان، کاهش هزینه ها و افزایش ارگانیک مشتریان باشد. شما با تولید محتوا سئو شده میتوانید بدون هیچ هزینه ای مخاطبان و بازار هدف مورد نظرتان را به سمت خود جذب کرده و سپس با بازاریابی محتوا مناسب آنها را تبدیل به مشتریان خود کنید.

کاهش هزینه بازاریابی با طراحی سایت شخصی
کاهش هزینه بازاریابی با طراحی سایت شخصی

 

4- ساخت یک رزومه دیجیتال فوق العاده و پیشی گرفتن از رقبا

به مرور زمان دیگر رزومه های متنی ارزش خود را از دست خواهند داد و رزومه های آنلاین جایشان را خواهد گرفت. تصور کنید شما یک کارفرما هستید و 10 کارجو با شرایطی تقریبا یکسان برای پوزیشن مدیر دیجیتال مارکتینگ در اختیار دارید. 9 فرد اول صرفا یک رزومه متنی در اختیار دارند و هیچ اسمی از آنها در گوگل وجود ندارد. اما نفر 10ام در گوگل فردی شناخته شده است و یک سایت حرفه ای دارد. این سایت پر از اطلاعات مفید، نظرات مثبت مشتریان و پروژه های موفق کاری است؛ و در بلاگ آن نیز کلی محتوا ارزشمند وجود دارد که نشان دهنده دانش بالای این فرد است.

همین حالا شما بدون هیچ گفت و گویی با فرد مورد نظرتان تقریبا آشنا شده اید و در ذهن شما او یک سر و گردن بالاتر از سایر متقضیان قرار گرفته است. حال از خود بپرسید که چه کسی برای جایگاه شغلی مد نظرتان در اولویت قرار گرفته است؟

موفقیت در بازار رقابتی و رسیدن به شغل و پروژه دلخواه با طراحی سایت شخصی
موفقیت در بازار رقابتی و رسیدن به شغل و پروژه دلخواه با طراحی سایت شخصی

 

5- نام خود را به عنوان یک برند مطرح کرده و مشتریانتان را افزایش دهید

به طور مثال تصور کنید که شما یک مشاور خانواده هستید. با طراحی سایت شخصی و تولید محتوا در زمینه مسائل خانوادگی و ارائه آموزش های لازم برای حل این مشکلات به مرور زمان مخاطبان را به سمت سایت خود جذب می کنید.

حال اگر بازدیدکنندگانی که وارد سایت شما می شوند با مقالاتی کاربردی مواجه شوند، نام شما به صورت ناخودآگاه در ذهنشان، به عنوان برندی معتبر برای دریافت مشاوره در زمینه مسائل خانوادگی ثبت می شود. و روز به روز تمایل آنها برای استفاده از خدمات شما بالاتر می رود.

پرسونال برندینگ - طراحی سایت شخصی
پرسونال برندینگ – طراحی سایت شخصی

 

6- عشق و استعداد خود در کارتان را نشان می دهید

نه تنها علاقه، استعداد و دانش فنی سه ستون اصلی برای رسیدن به موفقیت در هر شغلی است؛ بلکه این سه ویژگی معیار اصلی هر کارفرما واقعی برای استخدام نیرو مورد نیازش است. شما با طراحی سایت شخصی و محتوا جذابی که در آن قرار می دهید، عشق و استعداد خود در کارتان را به مخاطبان انتقال می دهید. نگرش و دیدگاه کاری خود را به جذاب ترین شکل ممکن به نمایش میگذارید. و ارزش هایتان را حرفه ای تر از هر زمان دیگری نشان می دهید.

من شغلم را دوست دارم - طراحی سایت شخصی
من شغلم را دوست دارم – طراحی سایت شخصی

 

7- معرفی شما به کارفرمایان به صورت 24 ساعته

طراحی سایت شخصی به مانند در اختیار گرفتن یک ربات است؛ که در تمامی ایام سال بدون استراحت مشغول به معرفی ما و خدماتی که ارائه میدهیم است. ضمن اینکه سعی می کند تا به کارفرمایان انگیزه لازم و کافی را برای استفاده از خدماتمان بدهد. سوالات متداول آن ها را پاسخ دهد. همچنین تعرفه خدمات ما و سریع ترین راه های ارتباطی را در اختیارشان قرار دهد.

معرفی ما و خدمتمان به صورت 24 ساعته با طراحی سایت شخصی
معرفی ما و خدمتمان به صورت 24 ساعته با طراحی سایت شخصی

 

مدت زمان لازم برای طراحی سایت شخصی چقدر است؟

مدت زمان لازم برای طراحی سایت شخصی به امکانات، ویژگی ها و سطح گرافیکی مورد نظر شما بستگی دارد که میتواند از 7 تا 40 روز زمان ببرد.

مدت زمان لازم برای طراحی سایت شخصی
مدت زمان لازم برای طراحی سایت شخصی

هزینه ساخت وبسایت شخصی چقدر است ؟

به طور کلی هزینه طراحی سایت شخصی بسته به استفاده از قالب های آماده یا طراحی اختصاصی و همینطور امکانات درخواستی شما مشخص می شود.

ما در ریسپانسیو با استفاده از به روز ترین تکنولوژی، برای شما سایتی واکنش گرا و کاربرپسند را همراه با گرافیکی جذاب طراحی میکند. همچنین ما تخفیف های بی نظیری را برای شما آماده کرده ایم و به شما پیشنهاد میکنیم این فرصت را از دست ندهید.

برای مشاهده قیمت ها و مشخصات کامل پکیج های طراحی سایت ریسپانسیو روی لینک زیر کلیک کنید.

(مشاهده پلن های طراحی سایت ریسپانسیو)

هزینه طراحی سایت شخصی
هزینه طراحی سایت شخصی

 

همین حالا سوالات خود در زمینه طراحی سایت شخصی از ما بپرسید. ( مشاهده سوالات متداول )

شاید علاقه مند باشید

1403 ©  تمامی حقوق برای وب سایت ریسپانسیو محفوظ است.