فاصله بین رویاها و واقعیت آن ها تنها عمل کردن است.
درباره آرش یکتا

کوچینگ زندگی عشق و علاقه من است. دوست دارم کمک کنم تا مردم بتوانند ارزشهای داخلی خود را با رفتارهای بیرونی مطابقت دهند. من به رهبران اجرایی ، رهبران نوظهور ، تیم ها و افراد کمک می کنم تا اهداف خود را در زندگی با وضوح و اطمینان بیان کنند تا بتوانند با تمرکز روی آنچه که به دنیا آمده اند ، کارآمدتر و سودآوری داشته باشند. کار من در آموزش و روانشناسی شروع شد و به دنبال آن ، بیش از 20 سال مدیریت موفق شرکتها انجام شد. من از سال 1378 مربی و مشاور هستم ، جایی که من رضایت بی نهایت خدمات به عنوان یک کاتالیزور را برای مشتریان خود دارم ، و با به کار بردن روش های تاکتیکی عملی به رشد و نمو انسانی کمک می کنم.برنامه های مربیگری من به شما کمک می کند تا قدرت خود را به دست آورید و شادی و رشد بیشتری را در کار و زندگی شخصی خود ایجاد کنید.مدیریت ذهن شما برای رسیدن به اهدفتان مهارتی است که در مدرسه به ما آموزش داده نشده است اما یک اصل کلیدی است که همه ما باید توانایی انجام آن را داشته باشیم تا بتوانیم زندگی خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم.

 من به مراجعانم می آموزم که چگونه ذهن خود را برای رسیدن اهدافشان مدیریت کنند. وقتی آنها یاد می گیرند چگونه این کار را انجام دهند ، با هدف خود در زندگی ارتباط قدرتمندی برقرار می کنند و آنچه که در خارج از کار آنها اتفاق می افتد ، دیگر بر رویشان تأثیر نمی گذارد.

مدارک آکادمیک

کارشناسی علوم ارتباطات اجتماعی از دانشگاه تهران

کارشناسی ارشد ارتباطات اجتماعی از دانشگاه کوچ استانبول ترکیه

مدرک لایف کوچینگ تخصصی از موسسه بین المللی آکادمی کوچینگ ژاپن

مدرک استادی لایف کوچینگ از مدرسه لایف کوچینگ  آمریکا

فعالیت های حرفه ای من چیست؟
کوچینگ

چرا کوچینگ امری معجزه بخش است؟مطالعات انجام شده توسط فدراسیون بین المللی کوچینگ در مورد اثر بخشی مربیگری زندگی نشان داد که 99٪ افرادی که با آنها مصاحبه شده تجربه کار خود با یک لایف کوچ را به مانند یک پاداش می دانند و در همان حال 96٪ اظهار داشتند که آنها دوباره این کار را انجام می دهند.

سخنرانی

سخنرانان انگیزشی دارای پشت پرده های منحصر به فردی هستند که برای الهام بخشیدن به دیگران ترسیم می کنند. آنها ممکن است بر وضعیتهای تهدیدکننده زندگی غلبه کنند ، چه در میدان جنگ ، چه در بیماری و چه در شرایط دیگر. آنها ممکن است بر موانعی مانند اعتیاد غلبه کرده باشند.

نویسندگی

من عاشق نوشتن و دادن انگیزه به دیگران از این طریق هستم.همچنین در تحقیقات مختلف ، نشان داده شده است که فعالیتهای نوشتاری ، تعدادی از مزایای فکری ، فیزیولوژیکی و عاطفی را برای افراد به همراه دارد. این مزایا شامل بهبود عملکرد حافظه ، کاهش علائم و احساس خوشبختی بیشتر است.

کوچ زندگی چه کمکی به من میکند؟

یک لایف کوچ حرفه ای کسی است که بتواند به برتری شما در همه زمینه های زندگی کمک کند. برخی از متداول ترین اقداماتی که مراجعین هنگام کار با مربیان زندگی انجام می دهند عبارتند از:

 • شناسایی اهداف و ساخت یک چشم انداز موفقیت
 • دریافت برنامه های رشد حرفه ای و شخصی
 • شناسایی باورهای محدودکننده
 • هدایت کاری به سمت استقلال مالی
 • ساخت تعادلی بین کار و زندگی
 • یادگیری برقراری ارتباط با دیگران به صورت موثر
 • ساخت ارتباطات قدرتمند تر کاری  شخصی
 • دریافت ترفیع رتبه
 • رسیدن به اهداف کاهش وزن و تناسب اندام
 • شروع یک تجارت جدید یا رشد تجارت موجود
 • تصمیم گیری صحیح در نقاط حساس زندگی یا گذر شغلی
کتاب های آرش یکتا
کتاب های رایگان
سفری به عمق ذهنمان
چطور غیر ممکنی نباشد؟
نگرش در یونان باستان
مدرنیته استامبول
کتاب های قابل خرید
دیوارهایت رو بشکن
آرامش ذهنی با سفر
گذر افکار در استانبول
سفری به تفکر ونیزی
دوره های کوچینگ زندگی
کارگاه بین المللی کوچینگ

(10 الی 18 اسفند 99 ماه)

جلسات کوچینگ حضوری

(10 جلسه 45 دقیقه ای)

دوره کوچینگ تلفنی

(10 جلسه 30 دقیقه ای تلفنی)

تماس با من

آدرس :

خیابان طالقانی، خیابان بهجتی، پلاک 104، ساختمان زندگانی ، واحد 1

ایمیل :

mail@arash-yekta.edu

تلفن تماس:

021-61424344

تمامی حقوق برای آرش یکتا محفوظ است.

Designed by Responsiw