فرزان زادمهر

شکل ها و رنگ ها منبع الهام من هستند ...

بدون سیاه , هیچ رنگی عمق ندارد . اما اگر مشکی با هر رنگی ترکیب شود  ناگهان سایه‌ای به وجود می آید. نه فقط یک سایه بلکه پر شدن و حاصل این امر خلق یک اثر واقعیست چرا که رنگ تاریک باعث میشود تا زیبایی ها درخشان تر دیده شوند.

جهان بوم من است و من واقعیت خود را به وجود می‌آورم.

به وبسایت من خوش آمدید

در این وبسایت شما میتوانید با من از طریق شناخت نگرش و دیدگاه های هنری، مشاهده سبک طراحی و خواندن بیوگرافی بیشتر آشنا شوید. نمونه کارهایم را ببینید و از طریق پل های ارتباطی توضیح داده شده میتوانید با من در ارتباط بوده و مشاوره هنری بگیرید، سفارش تابلو نقاشی دهید و سوالات خود را مطرح کنید.

کاوشی در نقاشی های من

زندگی من عشق ورزیدن به زیبایی ها و خلق آثار ماندگار است.

ارکیده و صدف
گل های رز
سبد گل مادر
روز آفتابی
مزرعه زرد
بهار زندگی

نقاشی های انتزاعی من

هنر انتزاعی به انسان این امکان را می‌دهد که با ذهن خود آنچه را که نمی‌تواند از نظر فیزیکی با چشمانش ببیند را مشاهده کند .

موج خروشان
رویای بفنش
عشق قرمز
خیر و شر
تابلوی زندگی
آهو تنها

دغدغه من تصویر سازی محیط پیرامون حال ، گذشته و آینده به زیباترین حالت ممکن در هنر است.

ساخت جاودانگی

درباره من

فرزان زادمهر یک نقاش ایرانی است که در استفاده از ترکیب‌بندی رنگ و هنر تغییر شکل‌های هندسی و منحنی مهارت دارد . او پتانسیل نا محدود مقیاس‌های رنگی و تنی , صفحات بصری و حجم را در چارچوب دو بعدی بررسی می‌کند . تماشای آثار پویا و خارق‌العاده او از تجربه های هنری لذت بخش هنر دوستان است.
او به عنوان یک نقاش میدان رنگی، روابط رنگی را با شور و حرارت دنبال می‌کند . پالت او مبتکرانه و پیچیده است . او بیش از 25 رنگ مختلف را مخلوط می‌کند تا هر رنگی را در نقاشی اش ایجاد کند.
به دلیل مقیاس بزرگ نقاشی‌هایش , طرح تصویری او فراتر از دید پیرامونی به نظر می‌رسد .

او  از هر دو شکل ارگانیک و شکل‌های زیستی به عنوان مرجعی برای تصویر سازی موجودات زنده و همچنین دنیای فن‌آوری استفاده می‌کند . این الگوها با هماهنگی هم ایجاد می‌شوند و اغلب بر روی یکدیگر قرار می‌گیرند و طرح های غیرقابل‌ پیش‌بینی و تاثیرگذار رو ایجاد میکنند.

این هنرمند بر نظریه رنگ ، حس ذاتی ریتم و ترکیبات ترکیبی برای هر نقاشی تسلط وسیعی دارد . او به عنوان یک نقاش انتزاعی ، یک illusionist نوری است که هنر آن با محدودیت‌های فضایی مبارزه می‌کند . هنر او ، شعر بصری است که با حالت جدی پر حرارت از خود بیرون می‌زند . در واقع ، فرزان فرهنگ لغات بصری خود و سبک تقلید ناپذیر خود را توسعه داده‌ است. او با نهایت مهارت ما را به دیدن جهان به عنوان یک چشم‌انداز جادویی ، سیال و نیروبخش دعوت می‌کند.

گواهی نامه ها

تماس با من

تمامی حقوق برای فرزان زاد مهر محفوظ است.

Designed by Responsiw