سلام، من

آرش هستم

من عکس های زیادی را در شب می گیرم ...

شهر تهران

هیچ چیزی همانند تهران نورانی در شب و انعکاس نور ها به من آرامش نمیدهد و ثبت این لحظات از لذت بخش ترین سرگرمی های من است.

آسمان و ستارگان

نگاه کردن به ستاره‌های درخشان در پهنه وسیع آسمان شب می‌تواند دیدگاه جدیدی نسبت به زندگی به ما می دهد .چرا که روش متفاوتی برای برخورد با زندگی است.

تصاویر پورتره

مزیت بزرگ عکاسی از مردم این است که آن‌ها از عکس‌ها قدردانی می‌کنند و وقتی در آینده خود را می‌بینند احساساتی می‌شوند بنابراین پاداش بسیار بیشتری است . 

درباره من

آرش سپیدار

همه داستانی برای اینکه چطور وارد حرفه عکاسی شدند دارند. این داستان من است . زمانی که نوجوان بودم , علاقه به عکاسی در من به وجود آمد . در واقع , با عکس‌هایی که من در جغرافیای ملی و برنامه های تلویزیونی دیدم، تشدید شد. هدف اصلی عکاسی ارتباط است . تعداد کمی از مردم فقط برای راضی کردن خودشان عکس می‌گیرند . بسیاری از ما عکس میگیریم چون می‌خواهیم دیگران آن‌ها را ببینند . اما توانایی ثبت خاطرات دلیل اصلی ورود حرفه من به دنیای عکاسی و سپس عاشق آن شدن بود . عکاسی دید مرا از دنیا بسیار گستترش داد و به من کمک کرد تا یگانگی زیربنایی را در همه ببینم . من عاشق عکاسی هستم چون باعث می‌شود احساسی شبه مشترک با طبیعت و سوژه هایم پیدا کنم. عکاسی به باز کردن ذهنم کمک زیادی کرد و باعث شد بتوان به همه چیز از چند زاویه نگاه کنم و در مسائل روزمرگی نیز تصمیمات بهتری بگیرم.

عکاسی 100%
فوتوشاپ 100%
ایلاستریتور 90%
ایندیزاین 95%

گالری تصاویر

با من در شبکه های اجتماعی

نظرات مشتریان

آرش توانایی تصویرگری بسیار عالی دارد، ارتباط خیلی موثری با کارفرما برقرار می‌کند، و انتقادپذیر و مسئولیت‌پذیر است. اگر فرصت دیگری پیش بیاید حتما با ایشون کار می‌کنم.
احمد صادقی
موسس شرکت ایران گلدان
از کار کردن با ایشون بسیار راضی هستم. نزدیک به 30 فایل برای من ارسال کردند تا ادیت شدند و به نتیجه رسیدیم. در انتها هم طبق درخواست من فایل لایه باز ارسال شد. من از همکاری ایشان راضی هستم.
رضا جاودان
کارگردان هنری سبزینه
خیلی خیلی عالی بود کارشون واقعا. برای من کلی طرح فرستادن که از بینشون انتخاب کنم و همه تغییراتی که خواستم رو با حوصله و خیلی سریع و با کیفیت عالی انجام دادن. من که از کار باهاشون راضی بودم
مهرداد صادقیان
مدیر مجموعه ایران اسپورت

همکاری با برند های

تماس با من

تمامی حقوق برای آرش سپیدار محفوظ است.

Designed by Responsiw